Доматен кечап со стевиа (500г.)

Доматен кечап со стевиа (500г.)

107 ден.
Шифра: 89258
Достапност: На залиха
Количина:

ДОМАТЕН КЕЧАП - БЕЗ ДОДАДЕН ШЕЌЕР - Состав: доматно пире (150г домати на 100г кечап), вода, сол, оцет, стабилизатор (Е415), природни зачини, СТЕВИА, лимонска киселина, конзерванс (Е202, Е211) 0,1%. Суви материи мин. 20%. Производот содржи целер. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Доматен кечап со стевиа (500г.) ДОМАТЕН КЕЧАП - БЕЗ ДОДАДЕН ШЕЌЕР - Состав: доматно пире (150г домати на 100г кечап), вода, сол, оцет, стабилизатор (Е415), природни зачини, СТЕВИА, лимонска киселина, конзерванс (Е202, Е211) 0,1%. Суви материи мин. 20%. Производот содржи целер.  .. Category: Product #: 89258 Regular price: 107 ден. 107 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ