Ужина, десерти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Интегрални колачи со ѓумбир (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово,ржано), растителнамаст (сончогледова, пал..
65 ден.
без ДДВ: 62 ден.
Интегрални колачи со лен и сусам (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителнамаст (сончогледова, па..
65 ден.
без ДДВ: 62 ден.
Интегрални колачи со мед (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст сончо-гледова, п..
65 ден.
без ДДВ: 62 ден.
Органски безглутенски колачи со брусница и гоџи (100гр.)
Состав: *Нерафинирано кокос масло, *компиров скроб, *пченкарен скроб, *гоџи (5%), * брусница (5%), *..
187 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Органски безглутенски колачи со какао и агаве (100гр.)
Состав: *Компиров скроб, *нерафинирано кокос масло, *пченкарен скроб, *агаве сируп (20%), *меласа, *..
207 ден.
без ДДВ: 197 ден.
Органски безглутенски колачи со портокал и индиски орев (100гр.)
Состав: *компиров скроб, *пченкарен скроб, *индиски орев (15%), *нерафинирано кокос масло, *кафеав ш..
147 ден.
без ДДВ: 140 ден.
Органски безглутенски крекери со лен и бадем (100гр.)
Состав: *Oризово брашно, *бадеми (10%),*ладно цедено сончогледово масло, *ленено семе, *сусам(5%), *..
152 ден.
без ДДВ: 145 ден.
Органски безглутенски крекери со оригано и рузмарин (100гр.)
Состав: * Оризово брашно, * бадеми, *ладно цедено сончоглево масло, *лен, *семки од тиква, *сончогле..
136 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Органски безглутенски крекери со сусам и хималајска сол (100гр.)
Состав: *Сусам (23%), *оризово брашно, *пченкарен скроб, *компиров скроб, *бадеми, *ладно цедено сон..
154 ден.
без ДДВ: 147 ден.
Интегрални стапчиња со кикирики и црно семе (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интерално пченкарно брашно, нерафи-нирано сончогледово масло, ра..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Интегрални макробиотички стапчиња со ким (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално ржано брашно, нерафинирано сончогледово масло, растит..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Интегрални стапчиња со зачини (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, нерафинирано сончогледово масло, растителна маст (палмина, соина..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Интегрални стапчиња со сусам (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, нерафинирано сончогледово масло, растителна маст (палмина, соина..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS