Ужина, десерти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски безглутенски десерт со хељда и урма (80гр.)
Состав: *Хељда (32%), *урма (22%), *суво грозје, *сиров агаве сируп, *бадем, *сончоглед, *кокос, *ле..
130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Органски безглутенски десерт со кокос и бадем (80гр.)
Состав: *Бадем (40%), *урма, *суво грозје, *сиров агаве сируп, *кокос (10%), *цимет, *масло од порто..
149 ден.
без ДДВ: 142 ден.
Сендвич колачи со портокал бисквит и млечен крем (120гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), маргарин (растителни масти мин 7..
130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Интегрални сендвич колачи со бадем и какао крем (120гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), маргарин (растителни масти мин 7..
54 ден.
без ДДВ: 51 ден.
Безглутенски мини браунис (100гр.)
Состав: Интегрално оризово брашно, интегрално пченкарно брашно, пченкарен скроб, нерафинирано кокосо..
92 ден.
без ДДВ: 92 ден.
Безглутенски колачи со кокос и ориз (100гр.)
Состав: Интегрално оризово брашно, нерафинирано кокосово масло, кокосов шеќер, кафен шеќер од трска,..
93 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Безглутенски колачи со какао и чиа (100гр.)
Состав: Оризово брашно, кокосово нерафинирано масло, кафен шеќер, какао во прав, експандирано просо,..
90 ден.
без ДДВ: 90 ден.
Интегрални сендвич колачи со куркума и кокос (150гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално ржано брашно, интегрално јачменово брашно, маргарин (..
87 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Интегрални сендвич колачи со хељда и лешник (150гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално хељдино брашно (20%), маргарин (растителни масти мин ..
82 ден.
без ДДВ: 82 ден.
Интегрални сендвич колачи со какао и рогач (150гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално ржано брашно, интегрално јачменово брашно, маргарин (..
75 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Интегрални сендвич колачи со спелт и чиа (150гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално спелт брашно (10%), маргарин (растителни масти мин 70..
86 ден.
без ДДВ: 82 ден.
Oвесна плочка со чиа и портокал (25гр.)
Состав: Овесни снегулки (18%), кокос, експандиран ориз, јачменов слад, суво грозје, кикирики, пченич..
11 ден.
без ДДВ: 10 ден.
Oвесна плочка со чоколадо (25гр.)
Состав: Овесни снегулки (18%), кокос, експандиран ориз, чоколадни капки (шеќер, хидрогенизирана раст..
11 ден.
без ДДВ: 10 ден.
Интегрални крекери со чиа (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно Т850, интегрално ржано брашно, нерафинирано сончогледово масло, и..
65 ден.
без ДДВ: 62 ден.
Интегрални колачи со орев и бадем (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово,ржано), растителнамаст (сончогледова, пал..
65 ден.
без ДДВ: 62 ден.
Интегрални колачи со брусница (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
65 ден.
без ДДВ: 62 ден.
Интегрални колачи со какао (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
68 ден.
без ДДВ: 65 ден.
Интегрални колачи со гоџи бери и портокал (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
65 ден.
без ДДВ: 62 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS