Десерти, колачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Интегрални колачи со брусница (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
69 ден.
без ДДВ: 66 ден.
Интегрални колачи со какао (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
72 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Интегрални колачи со гоџи бери и портокал (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст (сончогледова, п..
69 ден.
без ДДВ: 66 ден.
Интегрални колачи со ѓумбир (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово,ржано), растителнамаст (сончогледова, пал..
69 ден.
без ДДВ: 66 ден.
Интегрални колачи со лен и сусам (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителнамаст (сончогледова, па..
69 ден.
без ДДВ: 66 ден.
Интегрални колачи со мед (150гр.)
Состав: Мешавина од интегрални брашна (пченично, јачменово, ржано), растителна маст сончо-гледова, п..
69 ден.
без ДДВ: 66 ден.
Органски безглутенски колачи со брусница и гоџи (100гр.)
Состав: *Нерафинирано кокос масло, *компиров скроб, *пченкарен скроб, *гоџи (5%), * брусница (5%), *..
197 ден.
без ДДВ: 188 ден.
Органски безглутенски колачи со какао и агаве (100гр.)
Состав: *Компиров скроб, *нерафинирано кокос масло, *пченкарен скроб, *агаве сируп (20%), *меласа, *..
215 ден.
без ДДВ: 205 ден.
Органски безглутенски колачи со портокал и индиски орев (100гр.)
Состав: *компиров скроб, *пченкарен скроб, *индиски орев (15%), *нерафинирано кокос масло, *кафеав ш..
185 ден.
без ДДВ: 176 ден.
Интегрални макробиотички стапчиња со ким (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално ржано брашно, нерафинирано сончогледово масло, растит..
63 ден.
без ДДВ: 60 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS