Супер храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски безглутенски прашок за пециво со сода бикарбона (150гр.)
Состав: Органски пченкарен скроб, крем од тартар (монокалиумтартат) (24,7%), сода бикарбона (натриум..
333 ден.
без ДДВ: 317 ден.
Семе од коприва (100гр.)
Состав: Семе од коприва. Потекло на суровината: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава хра..
152 ден.
без ДДВ: 129 ден.
Семки од горчлива кајсија (100гр.)
Состав: 100% горчливи семки од кајсија. Земја на потекло: Турција. Употреба: Се користат сирови како..
152 ден.
без ДДВ: 145 ден.
Органска пченична трева во прав (120гр.)
Состав: 100% органска пченична трева во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира: Аронија..
270 ден.
без ДДВ: 257 ден.
Органска хлорела во прав (100гр.)
Состав: 100% органска сурова хлорела во прав. Земја на потекло: Кина. Увезува и дистрибуира:Аронија ..
662 ден.
без ДДВ: 630 ден.
Гравиола во прав (100гр.)
Состав: 100% сушен лист од гравиола во прав. Потекло на суровината. Перу. Употреба: Една кафена лажи..
511 ден.
без ДДВ: 487 ден.
Органски сиров корен од мака во прав (100гр.)
Состав:100% органска сурова мака во прав. Земја на потекло: Перу. Увезува и дистрибуира:Аронија здра..
337 ден.
без ДДВ: 321 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS