Намази

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 Органски путер од бадем (200гр.)
Состав:Органски бадем, органска хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови.Начин н..
474 ден.
без ДДВ: 451 ден.
Микс путер од костен (200гр.)
Состав: Лешник, бадем, мелен костен (7%), хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодо..
376 ден.
без ДДВ: 358 ден.
Протеински микс путер (200гр.)
Состав: Кикирики, бадем, протеин од ориз, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодо..
230 ден.
без ДДВ: 219 ден.
Путер од индиски орев (200гр.)
Состав: Индиски ореви, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употре..
419 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Путер од кокос и бадем (200гр.)
Состав:Бадем, кокосово нерафинирано масло, хималајска сол (0.5%).Алерген инфо: Содржи јаткасти плодо..
329 ден.
без ДДВ: 313 ден.
Путер од лешник (200гр.)
Состав: Лешник, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба: Се ..
419 ден.
без ДДВ: 399 ден.
Путер од бадем (200гр.)
Состав: Бадем, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба: Се у..
373 ден.
без ДДВ: 355 ден.
Путер од кикирики (200гр.)
Состав: Кикирики, хималајска сол (0.5%). Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови. Начин на употреба: С..
150 ден.
без ДДВ: 143 ден.
Органски хумус (180гр.)
Состав: наут, сончогледово масло, таан, хималајска сол, калиум сорбат (1%). Земја на потекло: Македо..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Органски кокосов крем (180гр.)
Состав: 100% органски кокос. Органскиот кокосов крем е добиен со мелење на белиот мезрест дел на кок..
278 ден.
без ДДВ: 265 ден.
Органски сиров ши путер (150гр.)
Состав: Ши путер сиров, органски, необработен, добиен од јатката на Африканското ши-дрво. Потекло на..
366 ден.
без ДДВ: 349 ден.
Органски сиров какао путер (160гр.)
Какао путер суров, органски, необработен од Криоло сорта. Потекло: Перу. Увоз и дистрибуција:Аронија..
427 ден.
без ДДВ: 362 ден.
Органски џем од боровинки (200гр.)
Состојки: боровинка* (67%), кафеав шеќер*, вински оцет*, згуснувач: ксантан. *Од органско земјоделст..
227 ден.
без ДДВ: 216 ден.
Крем од лешник (200гр.)
Состав: јачменов слад, лешник, соја лецитин, рогач. Алерген инфо: содржи соја, глутен, јаткасти плод..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Крем од бадем (200гр.)
Состав: бадем, малтекс, лецитин, рогач, без додаток на шеќер, без адитиви и конзерванси. Произведува..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Органски џем од аронија (200гр.)
Состав: аронија*, кафеав шеќер*, вински оцет*, згуснувач:  ксантан. *органско земјоделство. Пот..
147 ден.
без ДДВ: 140 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS