Мусли и кранчи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Појадок со Тифани - Тропик мусли (250гр.)
жита за појадок со тропско суво овошје. Состојки: јачменови снегулки 35%, тропско овошје 24% (кандир..
132 ден.
без ДДВ: 125 ден.
Појадок со Тифани - Премиум мусли (250гр.)
Премиум Мусли- жита за појадок со суво овошје, кикирики и лешник. Состојки: Крцкави снегулки од жита..
118 ден.
без ДДВ: 112 ден.
Појадок со Тифани - Класик мусли (250гр.)
Класик мусли - жита за појадок со семиња. Состојки: Јачменови снегулки 30%, пченкарни снегулки (пчен..
92 ден.
без ДДВ: 87 ден.
Појадок со Тифани - Чоко мусли (250гр.)
Состојки: овесни снегулки, крцкависнегулки од житарки со чоколадо (овесни снегулки, јачменови снегул..
121 ден.
без ДДВ: 115 ден.
Крцкави мусли со супер овошје (300гр.)
Состав: овесни снегулки (овес), јачменови снегулки (јачмен), бадем, кокос, лен семе, сончоглед, суса..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Крцкави мусли со чоколада корен од мака (300гр.)
Состав: овесни снегулки (овес), јачменови снегулки (јачмен), бадем, кокос, лен семе, сончоглед, суса..
129 ден.
без ДДВ: 123 ден.
Крцкави мусли со портокал и урми (300гр.)
Состав: овесни снегулки (овес), јачменови снегулки (јачмен), бадем, кокос, лен семе, сончоглед, суса..
122 ден.
без ДДВ: 116 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS