Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Рогач во прав (100гр.)
Состав: 100% сомелени мешунки од рогач во прав. Потекло на суровината: Шпанија. Увезува и пакува: Ар..
136 ден.
без ДДВ: 129 ден.
Нерафиниран жолт шеќер (500гр.)
Состав: Нерафиниран кафен шеќер добиен од шеќерна трска. Земја на потекло на суровината: Бразил..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
Гомасио (80гр.)
Состав: Интегрален сусам, хималајска јодирана сол. Алерген инфо: содржи сусам. Земја на потекло: Мак..
94 ден.
без ДДВ: 90 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS