Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско кокосово масло (180гр.)
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибутира: Аронија зд..
191 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Магнезиум хлорид раствор (1л.)
Додаток во исхраната. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 04..
139 ден.
без ДДВ: 132 ден.
Зелен чај (100гр.)
Состав: Зелен чај. Земја на потекло: Кина. Употреба: 1 голема лажица се полева со 1 литар вода на те..
133 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Боров сируп (250гр.)
Состав: Мед, борова смола, борови иглички, смола од овошни дрва, шумска печурка. Потекло: Македонија..
423 ден.
без ДДВ: 403 ден.
Куркума во прав (100гр.)
Состав: 100% куркума (турмерик) во прав. Земја на потекло: Индија. Увезува и дистрибуира:Аронија здр..
74 ден.
без ДДВ: 70 ден.
Органска нерафинирана зелена стевиа во прав (125гр.)
Состав: 100% органска зелена стевиа во прав, добиена со сушење и мелење на листот на растението стев..
332 ден.
без ДДВ: 316 ден.
Магнезиум во гранули (33гр.)
Додаток во исхраната. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 04..
70 ден.
без ДДВ: 67 ден.
Магнезиум хлорид масло спреј (100мл.)
Употреба: Магнезиум маслото се нанесува на кожата под пазувите и лесно се масира додека да се впие. ..
279 ден.
без ДДВ: 266 ден.
Кукича чај (50гр.)
Состав: кукича јапонски земел чај од гранчиња. Потекло: Јапонија. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
118 ден.
без ДДВ: 112 ден.
Кравја сурутка во прав со 12% протеини (200гр.)
Состав: Cурутка (кравја) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суровината: ЕУ. Пак..
79 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Козја сурутка со 2% протеин (200гр.)
Состав: Козја сурутка (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Просечна нутритивна вредност на 1..
107 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Сурутка во прав со 80% протеин (100гр.)
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
240 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Кокосово масло (180гр.)
Состав: Рафинирано кокосово масло без мирис и вкус. Потекло: Индонезија. Пакува: Аронија здрава хран..
187 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Масло од лен ладно цедено (250мл.)
Состав: 100% масло од ленено семе, ладно цедено, нерафинирано. Потекло на суровината: Србија. Произв..
261 ден.
без ДДВ: 249 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS