Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски пасиран домат (660мл.)
Состав: Органски црвен домат, органски кафеав шеќер, хималајанска сол. Потекло: Македонија. Произвед..
124 ден.
без ДДВ: 118 ден.
Органски кечап (280гр.)
Состав: органски домати, органски кафеав шеќер, хималајска сол, органски вински оцет, згуснувач: кса..
76 ден.
без ДДВ: 72 ден.
Органски оризов протеин (200гр.)
Состав: Органски протеин од ориз во прав. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакува: Аронија здр..
462 ден.
без ДДВ: 440 ден.
Органски протеин од чиа во прав (150гр.)
Состав: 100% чиа семе во прав. Потекло на суровината: Парагвај. Увезува и пакува: Аронија здрава хра..
439 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Органска 100% бурбон ванила во прав (10гр.)
Состав: 100% органскa бурбон ванила во прав. Потекло: Коморес. Увезува и пакува: Аронија здрава хран..
927 ден.
без ДДВ: 883 ден.
Органски кокосов шеќер (350гр.)
Состав: 100% органски нетретиран, непроцесиран кокосов шеќер. Земја на потекло на суровината: Индоне..
459 ден.
без ДДВ: 437 ден.
Рафинирана стевија во прав (200гр.)
Состав: Малтодекстрин,концентрирана рафинирана стевиа во прав. Земја на потекло: Франција/Кина. Увез..
157 ден.
без ДДВ: 149 ден.
Органско ладно цедено масло од арган (50мл.)
Состав: 100% органско ладно цедено масло од арган. Потекло: Мароко. Увоз и дистрибуција: Аронија здр..
493 ден.
без ДДВ: 418 ден.
Пивски квасец (200гр.)
Состав:Сув пивски квасец, деактивиран, одгорчен. Земја на потекло: Србија. Увезува и дистрибуира:&nb..
275 ден.
без ДДВ: 262 ден.
Органски рогач во прав (100гр.)
Состав: 100% органски рогач во прав. Земја на потекло: Италија. Увезува и дистрибуира:Аронија здрава..
119 ден.
без ДДВ: 113 ден.
Протеински микс со вкус на какао 30% (200гр.)
Состав: Сурутка во прав (млеко), декстроза, какао во прав (6%), цимет, ванила. Алерген инфо: Содржи ..
258 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Цикорија во прав (100гр.)
Состав: 100% цикорија, сушена и мелена. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се користи како замена з..
142 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Органска меласа (250гр.)
Состав: Меласа од шеќерна трска, органска, необработена. Потекло: Парагвај. Увоз и дистрибуција: Аро..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Органски светол агаве сируп (250мл.)
Состав: 100% органски агаве сируп, светол. Потекло на суровината: Мексико. Пакува и дистрибуира: Аро..
296 ден.
без ДДВ: 251 ден.
Органско кокосово масло (310гр.)
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
278 ден.
без ДДВ: 265 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS