Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Комбуха со лимон и ѓумбир (500мл.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, ароматизиран чај од лимон и лимета (јаболко, шипка, слатка..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Комбуха со брусница и зелен чај (500мл.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мешан ароматизиран чај (цвет од хибискус, јаболко, кора од..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Кокосово масло (310гр.)
Состав: Рафинирано кокосово масло, кокосова арома. Потекло: Италија. Пакува и дистрибуира: Аронија з..
239 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Гранулиран магнезиум хлорид (20х33гр.)
Додаток во исхраната. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. ..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.333 ден.
Органскo ладно цедено масло од јојоба (50мл.)
Состав: 100% органско ладно цедено масло од јојоба. Потекло: Германија. Увоз и дистрибуција: Аронија..
366 ден.
без ДДВ: 349 ден.
 Природен ливадски мед (250гр.)
Состав: 100% природен ливадски мед. Потекло: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ..
268 ден.
без ДДВ: 255 ден.
Органско кокосово масло (600гр.)
Состав: ладно цедено кокосово масло. Земја на потекло: Филипини. Увезува и дистрибутира: Аронија здр..
601 ден.
без ДДВ: 572 ден.
Органски цејлонски цимет во прав (50гр.)
Состав: 100% oргански цејлонски цимет во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: А..
137 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Органски сируп од јакон (250гр.)
Состав: 100% органски сируп од јакон. Потекло на суровината: Перу. Пакува и дистрибуира: Аронија здр..
933 ден.
без ДДВ: 791 ден.
Маџун гроздов слад (900гр.)
Состав: сок од црно грозје, минимум 75% сува материја. Земја на потекло: Македонија. Пакува и дистри..
672 ден.
без ДДВ: 640 ден.
Сурутка во прав со 35% протеини (100гр.)
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
181 ден.
без ДДВ: 172 ден.
Говедски желатин во гранули (100гр.)
Состав: 100% говедски желатин во гранули, со платинум сила на желирање (260  блум, тип Б), виск..
234 ден.
без ДДВ: 198 ден.
Сурутка во прав со 80% протеин (200гр.)
Состав: Cурутка (кравја, козја и овча) (млеко) во прав. Алерген инфо: Содржи млеко. Потекло на суров..
468 ден.
без ДДВ: 446 ден.
Розева хималајска јодирана сол (500гр.)
Состав: 100% природна јодирана розова хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло на суров..
162 ден.
без ДДВ: 154 ден.
Говедски желатин во гранули (250гр.)
Состав: 100% говедски желатин во гранули, со платинум сила на желирање (260  блум, тип Б), виск..
644 ден.
без ДДВ: 546 ден.
Органски протеин од грашок (200гр.)
Состав: Органски протеин од жолт/бел грашок во прав. Потекло на суровината: Кина. Увезува и пакува: ..
386 ден.
без ДДВ: 368 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS