Засладувачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски светол агаве сируп (250мл.)
Состав: 100% органски агаве сируп, светол. Потекло на суровината: Мексико. Пакува и дистрибуира: Аро..
296 ден.
без ДДВ: 251 ден.
Боров сируп (250гр.)
Состав: Мед, борова смола, борови иглички, смола од овошни дрва, шумска печурка. Потекло: Македонија..
423 ден.
без ДДВ: 403 ден.
Органска нерафинирана зелена стевиа во прав (125гр.)
Состав: 100% органска зелена стевиа во прав, добиена со сушење и мелење на листот на растението стев..
332 ден.
без ДДВ: 316 ден.
Нерафиниран жолт шеќер (500гр.)
Состав: Нерафиниран кафен шеќер добиен од шеќерна трска. Земја на потекло на суровината: Бразил..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS