Зачини, сосови

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско кари (60гр.)
Состав: 100% органскo кари во прав. Потекло на суровината: Индија. Увезува и пакува Аронија здрава х..
261 ден.
без ДДВ: 249 ден.
Природен зеленчуков зачин (450гр.)
Состав: Морска сол, компиров скроб, пченкарен скроб, куркума, кромид, праз, морков, црн пипер, орига..
160 ден.
без ДДВ: 152 ден.
Органски цејлонски цимет во прав (50гр.)
Состав: 100% oргански цејлонски цимет во прав. Земја на потекло: Шри Ланка. Увезува и дистрибуира: А..
137 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Розева хималајска јодирана сол (500гр.)
Состав: 100% природна јодирана розова хималајска сол. Содржина на јод: 20-30 мг/кг. Потекло на суров..
162 ден.
без ДДВ: 154 ден.
Органска 100% бурбон ванила во прав (10гр.)
Состав: 100% органскa бурбон ванила во прав. Потекло: Коморес. Увезува и пакува: Аронија здрава хран..
927 ден.
без ДДВ: 883 ден.
Органски рогач во прав (100гр.)
Состав: 100% органски рогач во прав. Земја на потекло: Италија. Увезува и дистрибуира:Аронија здрава..
119 ден.
без ДДВ: 113 ден.
Цикорија во прав (100гр.)
Состав: 100% цикорија, сушена и мелена. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се користи како замена з..
142 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Куркума во прав (100гр.)
Состав: 100% куркума (турмерик) во прав. Земја на потекло: Индија. Увезува и дистрибуира:Аронија здр..
74 ден.
без ДДВ: 70 ден.
Рогач во прав (100гр.)
Состав: 100% сомелени мешунки од рогач во прав. Потекло на суровината: Шпанија. Увезува и пакува: Ар..
136 ден.
без ДДВ: 129 ден.
Гомасио (80гр.)
Состав: Интегрален сусам, хималајска јодирана сол. Алерген инфо: содржи сусам. Земја на потекло: Мак..
94 ден.
без ДДВ: 90 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS