Аронија здрава храна доо Скопје

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Боров сируп (250гр.)
Состав: Мед, борова смола, борови иглички, смола од овошни дрва, шумска печурка. Потекло: Македонија..
423 ден.
без ДДВ: 403 ден.
Бунгур (500гр.)
Состав: 100% бунгур (полуобработена пченица).  Алерген инфо: Содржи глутен.  Земја на поте..
148 ден.
без ДДВ: 141 ден.
Гомасио (80гр.)
Состав: Интегрален сусам, хималајска јодирана сол. Алерген инфо: содржи сусам. Земја на потекло: Мак..
94 ден.
без ДДВ: 90 ден.
Зелен чај (100гр.)
Состав: Зелен чај. Земја на потекло: Кина. Употреба: 1 голема лажица се полева со 1 литар вода на те..
133 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Интегрален ориз (500гр.)
Состав: Интеграле ориз. Земја на потекло: Македонија. Пакува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДО..
119 ден.
без ДДВ: 113 ден.
Интегрален сусам (100гр.)
Состав: Интегрален сусам. Алерген инфо: Содржи сусам. Земја на потекло: Индија. Увезува и дистрибуир..
59 ден.
без ДДВ: 56 ден.
Интегрални макробиотички стапчиња со ким (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, интегрално ржано брашно, нерафинирано сончогледово масло, растит..
63 ден.
без ДДВ: 60 ден.
Интегрални пченични тестенини (400гр.)
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (витамин Ц). Алерген..
132 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Интегрални стапчиња со сусам (100гр.)
Состав: Интегрално пченично брашно, нерафинирано сончогледово масло, растителна маст (палмина, соина..
63 ден.
без ДДВ: 60 ден.
Интегрално јачменово брашно (900гр.)
Состав: 100% интегрално јачменово брашно, добиено со бавно мелење на воденичнио камења. Алерген инфо..
143 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Комбуха со бозел, зелен чај и мајчина душица (500мл.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мајчина душица (3%), бозел (3%), шеќер. Непастеризиран, си..
81 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Корнфлекс (250гр.)
Состав: пченкарно брашно, пченкарен гриз, шеќер, јачменов слад, сол, соин лецитин. Алерген инфо: сод..
126 ден.
без ДДВ: 120 ден.
Крем од бадем (200гр.)
Состав: бадем, малтекс, лецитин, рогач, без додаток на шеќер, без адитиви и конзерванси. Произведува..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Крем од лешник (200гр.)
Состав: јачменов слад, лешник, соја лецитин, рогач. Алерген инфо: содржи соја, глутен, јаткасти плод..
220 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Кукича чај (50гр.)
Состав: кукича јапонски земел чај од гранчиња. Потекло: Јапонија. Увезува и дистрибуира: Аронија здр..
118 ден.
без ДДВ: 112 ден.
Ленено семе (100гр.)
Состав: Лен семе. Земја на потекло: Турција. Енергија 534 kcal, протеини 18гр, јагленихидрати 29гр, ..
44 ден.
без ДДВ: 42 ден.
Лупен овес (500гр.)
Состав: 100% лупен овес. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Германија. Употреба: се вари..
119 ден.
без ДДВ: 113 ден.
Масло од лен ладно цедено (250мл.)
Состав: 100% масло од ленено семе, ладно цедено, нерафинирано. Потекло на суровината: Србија. Произв..
274 ден.
без ДДВ: 249 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS