Зрнести производи

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски азуки грав (500гр.)
Состав: Органски азуки грав. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: К..
451 ден.
без ДДВ: 430 ден.
Органски наут (500гр.)
Состав: Органски наут. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Турција. Употреба: Наутот се с..
308 ден.
без ДДВ: 293 ден.
Органска кафена леќа (500гр.)
Состав: Органска кафена леќа. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
292 ден.
без ДДВ: 278 ден.
Органска црвена леќа (500гр.)
Состав: Органска црвена леќа. Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен. Земја на потекло: ..
221 ден.
без ДДВ: 210 ден.
Oргански кус-кус (500гр.)
Состав: Органски интегрален кус-кус (обработена пченица). Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на поте..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
Органски јачмен лупен (500г.)
Состав: Органски лупен јачмен. Алерген инфо: Содржи глутен. Земја на потекло: Холандија. Употреба: С..
150 ден.
без ДДВ: 143 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS