Брашна, тестенини

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органско воденично безглутенско хељдино брашно (1кг.)
Состав: 100% органско хељдино брашно, добиено со споро мелење на воденични камења.  Не содржи г..
575 ден.
без ДДВ: 548 ден.
Безглутенски оризови тестенини (300гр.)
Состав: Интегрално оризово брашно 100%, аскорбинска киселина (Витамин Ц). Начин на употреба: Те..
95 ден.
без ДДВ: 90 ден.
Органски интегрални безглутенски тестенини од хељда (300гр.)
Состав: *Интегрално хељдино брашно (75%), *интегрално оризово брашно (25%), згуснувач: ксантан гума,..
252 ден.
без ДДВ: 240 ден.
Органско безглутенско хељдино брашно (500гр.)
Состав: органско брашно од хељда 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 1..
330 ден.
без ДДВ: 314 ден.
Органско безглутенско брашно од просо (500гр.)
Состав: 100% воденично мелено брашно од органско просо. Не содржи глутен. Начин на употреба: Се упот..
296 ден.
без ДДВ: 282 ден.
Органска мешавина од безглутенски брашна (500гр.)
Состав: Пченкарен скроб, компиров скроб, оризово брашно. Брашно од хељда, скцантан гума. Начин на уп..
274 ден.
без ДДВ: 261 ден.
Органско овесно брашно (500гр.)
Состав: органско овесно брашно 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 ..
202 ден.
без ДДВ: 192 ден.
Пченкарни интегрални безглутенски тестенини (300гр.)
Состав: Интегрално пченкарно брашно 50%, интегрално оризово брашно 50%, аскорбинска киселина (витами..
95 ден.
без ДДВ: 90 ден.
Безглутенски интегрални тестенини од хељда (300гр.)
Состав: Интегрално брашно од хељда40%, интегрално оризово брашно 60% аскорбинска киселина (витамин Ц..
185 ден.
без ДДВ: 176 ден.
Ржани интегрални тестенини (250гр.)
Состав: Интегрално ржано брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген инфо: содрж..
79 ден.
без ДДВ: 75 ден.
Ротелини интегрални пченични тестенини (250гр.)
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
116 ден.
без ДДВ: 110 ден.
Фетучини интегрални пченични тестенини (400гр.)
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (Витамин Ц). Алерген..
132 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Интегрални пченични тестенини (400гр.)
Состав: Органско интегрално пченично брашно, антиоксиданс: аскорбинска киселина (витамин Ц). Алерген..
132 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Овесно интегрално брашно (900гр.)
Состав: 100% интегрално овесно брашно, добиено со бавно мелење на воденични камења. Алерген инфо: со..
301 ден.
без ДДВ: 287 ден.
Интегрално јачменово брашно (900гр.)
Состав: 100% интегрално јачменово брашно, добиено со бавно мелење на воденичнио камења. Алерген инфо..
143 ден.
без ДДВ: 136 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS