Напитоци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органска моринга во прав (100гр.)
Состав: 100% органска моринга во прав.  Потекло на суровината: Индија. Начин на употреба: 1/2до..
317 ден.
без ДДВ: 269 ден.
Органски сок од праска (700мл.)
Состав: Органска праска (70%), органски кафеав шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, аско..
108 ден.
без ДДВ: 92 ден.
Комбуха со бозел, зелен чај и мајчина душица (500мл.)
Состав: Комбуха култура, вода, зелен чај, мајчина душица (3%), бозел (3%), шеќер. Непастеризиран, си..
81 ден.
без ДДВ: 69 ден.
Органски сок од аронија (200мл.)
Состав: Органска аронија, органски кафен шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин..
95 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Органски сок од аронија со чиа (200мл.)
Состав: Органска аронија, органски чиа (5%), органски жолт шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска..
107 ден.
без ДДВ: 91 ден.
Органски 100% сок од аронија (250мл.)
Состав: Органска аронија, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин Ц), лимонска киселина..
191 ден.
без ДДВ: 162 ден.
Органски 100% сок од боровинки (250мл.)
Состав: Органска шумска боровинка, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин Ц), лимонска..
384 ден.
без ДДВ: 325 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS