Категории

Тофу и сејтан

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тофу соино сирење сирово 250 гр
Состав: Вода, соја, магнезиум хлорид. Алерген инфо: Содржи соја. Земја на потекло: Македонија. Употр..
107 MKD
без ДДВ: 102 MKD
Димено тофу 200г
Состав: Вода, соја, магнезиум хлорид, димена вода, природно ферментиран соја сос, масло, сол. Алерге..
119 MKD
без ДДВ: 113 MKD
Сејтан пржен 200 гр
Состав: Вода, пченичен глутен, природно ферментиран соја сос, масло, сол. Алерген инфо: Содржи соја ..
116 MKD
без ДДВ: 111 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS