Категории
Ленено семе 100 гр

Ленено семе 100 гр

17 MKD
без ДДВ: 17 MKD
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра на производ: 01816
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 50

Состав: Лен семе. Земја на потекло: Турција. Енергија 534 kcal, протеини 18гр, јагленихидрати 29гр, од кои шеќери 2гр, масти 42гр, од кои заситени 4гр, влакна 27гр. Да се чува на суво место. Дистрибуира: Аронија здрава храна ДОО, Кочо Рацин 14 Скопје. Тел. 043 235 959. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS