Категории

Органско супер овошје и зеленчук

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гуарана во прав органска 150 гр
Состав: 100% органско семе од гуарана во прав. Потекло на суровината: Бразил. Увезува и пакува: Арон..
1.197 MKD
без ДДВ: 1.140 MKD

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS