Засладувачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Боров сируп (250гр.)
Состав: Мед, борова смола, борови иглички, смола од овошни дрва, шумска печурка. Потекло: Македонија..
324 ден.
без ДДВ: 309 ден.
Нерафинирана стевиа во прав (125гр.)
Состав: 100% органска зелена стевиа во прав, добиена со сушење и мелење на листот на растението стев..
270 ден.
без ДДВ: 257 ден.
Нерафиниран кафен шеќер (500гр.)
Состав: Нерафиниран кафен шеќер добиен од шеќерна трска. Земја на потекло на суровината: Бразил..
78 ден.
без ДДВ: 75 ден.

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS