Биокосмос продавници на следните локации:

 

Во Скопје:
- Центар (зад Работнички универзитет) 02 240 3768,

- Буњаковец (наспроти пазарот) 02 614 4966,

- Зелен Пазар 02 322 1433,

- Капиштец (т.ц. Беверли Хилс) 02 316 6135,

- Аеродром (т.ц.Бисер) 02 2454 929

- Ѓ. Петров (кај пазарот) 02 614 7118

- на Водњанска (наспроти Државна болница) 02 3113 573

- Тафталиџе (внатрешно во СП маркет) 02 3065 999

- Драчево (наспроти пазарот) 02 274 4101

- Ново Лисиче 070 341 487

-во Велес (спроти Гимназија) 043 221 811

-во Охрид (наспроти Охридска банка) 046 23 00 24

-во Битола (во Стара Чаршија, близу влезот на пазарот) 047 552 017

-во Прилеп (под Саат-кулата) 071 242 132

-во Струмица 078 307 437

-во Кавадарци 078 370 129

Големопродажба:
043 235 959
078 293 755
078 355 857

Финансии и сметководство: 043 235 959, 078 211 557

Службен e-mail: info@biocosmos.mk

FB: https://www.facebook.com/aronija.hrana

 

 

Контакт

Локација

Адреса:
Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна
бул. Кочо Рацин 14
1000 Скопје
Македонија
Телефон:
043235959, 078211557, 077893750

Контакт формулар

Име:


Адреса на е-пошта:


Порака:


Внесете го кодот во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна доо, Биокосмос продавница за здрава храна © 2018. UKION SHOPS