Кајсија во млечно чоколадо (70гр.)

Кајсија во млечно чоколадо (70гр.)

286 ден.
Шифра: 08709
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Млечно чоколадо мин. 87% (шеќер, какао путер, полномасно млеко во прав, какао маса, емулгатор: соин лецитин, природна арома на ванила. Какао делови мин. 33%), кајсија мин 10%.

Алерген инфо: Содржи млеко и соја. Може да содржи траги од јатки.

Земја на потекло: Србија.

Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959, 078 211 557.  

Да се чува на ладно (15-25⁰С) и суво (под 60% влажност) место.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Кајсија во млечно чоколадо (70гр.) Состав: Млечно чоколадо мин. 87% (шеќер, какао путер, полномасно млеко во прав, какао маса, емулгатор: соин лецитин, природна арома на ванила. Какао делови мин. 33%), кајсија мин 10%. Алерген инфо: Содржи млеко и соја. Може да содржи траги од јатки. Земја на потекло: Србија. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959, 078 211 557.   .. Category: Product #: 08709 Regular price: 286 ден. 286 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ