Гравиола во прав (100гр.)

Гравиола во прав (100гр.)

511 ден.
Шифра: 02363
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% сушен лист од гравиола во прав. Потекло на суровината. Перу. Употреба: Една кафена лажица гравиола во прав, еднаш до двапати на ден, се раствара во вода, јогурт, сок или напиток по избор ии се додава во овошно или зеленчуково смуди. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Нутритивни просечни вредности за 100гр: Енергија 81kcal/368KJ, протеини 7.4гр, масти 2.9гр, од кои заситени 0гр, јагленихидрати 6.3гр од кои шеќери 0гр, влакна 0гр, сол 0гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Гравиола во прав (100гр.) Состав: 100% сушен лист од гравиола во прав. Потекло на суровината. Перу. Употреба: Една кафена лажица гравиола во прав, еднаш до двапати на ден, се раствара во вода, јогурт, сок или напиток по избор ии се додава во овошно или зеленчуково смуди. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Ну.. Category: Product #: 02363 Regular price: 511 ден. 511 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ