Органска аронија во прав (150гр.)

Органска аронија во прав (150гр.)

256 ден.
Шифра: 07191
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органска аронија во прав. Потекло на суровината: Бугарија / Полска. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 557. Начин на употреба: Како додаток во овошни сокови, во смути или во печени десерти, се додава  ½ до 1 голема лажица на ден. Не содржи ГМО. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место, во добро затворено пакување. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органска аронија во прав (150гр.) Состав: 100% органска аронија во прав. Потекло на суровината: Бугарија / Полска. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 557. Начин на употреба: Како додаток во овошни сокови, во смути или во печени десерти, се додава  ½ до 1 голема лажица на ден. Не содржи ГМО. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место, во добро зат.. Category: Product #: 07191 Regular price: 256 ден. 256 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ