Органски гоџи бобинки (100гр.)

Органски гоџи бобинки (100гр.)

513 ден.
Шифра: 00192
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органски гоџи бобинки сушени. Земја на потекло: Кина. Употреба: Се употребува како суво овошје, се конзумира директно или се додава во колачи, мусли и сл. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место. Не содржи ГМО. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергија 305 Kcal/1390 KJ, јагленихидрати 49,8 – 65,8 г, од кои шеќери 35,8 – 51,8 г, масти 0 – 2,7 г, од кои заситени 0 – 1,2 г, протеини 9,4 – 14,2 г, сол 0,45 г, влакна 5,8 – 9,8 г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органски гоџи бобинки (100гр.) Состав: 100% органски гоџи бобинки сушени. Земја на потекло: Кина. Употреба: Се употребува како суво овошје, се конзумира директно или се додава во колачи, мусли и сл. Увезува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место. Не содржи ГМО. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергија 305 Kcal/1390 KJ, јагленихидрати 49,8 – 65.. Category: Product #: 00192 Regular price: 513 ден. 513 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ