Органски хумус со чили (180гр.)

Органски хумус со чили (180гр.)

114 ден.
Шифра: 07986
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Органски наут, органско сончогледово масло, органски таан, хималајска сол,  органско чили (3%), лимонска киселина Е330. Алерген инфо: Содржи сусам. Земја на потекло: Македонија. Употреба: Хумусот е растителен производ  кој има разновидна примена. Освен како намаз, може да се користи како прилог за зеленчукови јадења или прилог кон варени житарки. Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS
Органски хумус со чили (180гр.) Состав: Органски наут, органско сончогледово масло, органски таан, хималајска сол,  органско чили (3%), лимонска киселина Е330. Алерген инфо: Содржи сусам. Земја на потекло: Македонија. Употреба: Хумусот е растителен производ  кој има разновидна примена. Освен како намаз, може да се користи како прилог за зеленчукови јадења или прилог кон варени житарки. Сертифициран органски производ од Балкан Би.. Category: Product #: 07986 Regular price: 114 ден. 114 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ