Органски џем од гоџи, аронија и чиа (200гр.)

Органски џем од гоџи, аронија и чиа (200гр.)

195 ден.
Шифра: 07955
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Органски гоџи бобинки (40%), органска аронија (40%) органски кафен шеќер, чиа (2%), згуснувач: ксантан. Потекло: Македонија. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органски џем од гоџи, аронија и чиа (200гр.) Состав: Органски гоџи бобинки (40%), органска аронија (40%) органски кафен шеќер, чиа (2%), згуснувач: ксантан. Потекло: Македонија. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард. .. Category: Product #: 07955 Regular price: 195 ден. 195 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ