Крем од лешник (200гр.)

Крем од лешник (200гр.)

190 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 68468
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: јачменов слад, лешник, соја лецитин, рогач. Алерген инфо: содржи соја, глутен, јаткасти плодови. Земја на потекло: Македонија. Произведува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место. Нутритивна просечна вредност на 100гр: energija 924kcal/3866KJ, јагленихидрати 93гр, од кои шеќери 54гр, масти 54гр од кои заситени 15гр, протеини 14гр, сол 3мг. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Крем од лешник (200гр.) Состав: јачменов слад, лешник, соја лецитин, рогач. Алерген инфо: содржи соја, глутен, јаткасти плодови. Земја на потекло: Македонија. Произведува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место. Нутритивна просечна вредност на 100гр: energija 924kcal/3866KJ, јагленихидрати 93гр, од кои шеќери 54гр, масти 54гр од кои заситени .. Category: Product #: 68468 Regular price: 190 ден. 190 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ