Крем од бадем (200гр.)

Крем од бадем (200гр.)

220 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 01557
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: бадем, малтекс, лецитин, рогач, без додаток на шеќер, без адитиви и конзерванси. Произведува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин бр 14 1000 Скопје. Тел. 043 235 959. Да се чува на суво место.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Крем од бадем (200гр.) Состав: бадем, малтекс, лецитин, рогач, без додаток на шеќер, без адитиви и конзерванси. Произведува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин бр 14 1000 Скопје. Тел. 043 235 959. Да се чува на суво место. .. Category: Product #: 01557 Regular price: 220 ден. 220 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ