Корнфлекс (250гр.)

Корнфлекс (250гр.)

126 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 01922
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: пченкарно брашно, пченкарен гриз, шеќер, јачменов слад, сол, соин лецитин. Алерген инфо: содржи соја и глутен. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се додава во јогурт, сок, растително млеко и слично. Увезува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Нутритивна просечна вредност на 100гр: енергија 382kcal/1612 KJ, јагленихидрати 71гр, од кои шеќери 7гр, масти 3.7гр, од кои заситени 0.5гр, протеини 9.4гр, сол 950мг, влакна 3.5гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Корнфлекс (250гр.) Состав: пченкарно брашно, пченкарен гриз, шеќер, јачменов слад, сол, соин лецитин. Алерген инфо: содржи соја и глутен. Земја на потекло: Србија. Употреба: Се додава во јогурт, сок, растително млеко и слично. Увезува и дистрибутира: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. Нутритивна просечна вредност на 10.. Category: Product #: 01922 Regular price: 126 ден. 126 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ