Маџун гроздов сируп (250гр.)

Маџун гроздов сируп (250гр.)

179 ден.
Шифра: 07252
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% гроздов засладувач, добиен со концентрација на гроздов сок. Потекло: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 557. Начин на употреба: Како природен засладувач, се дозира по вкус.  Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 70% влажност) место, во добро затворено пакување. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата.

Нутритивна просечна вредност на 100 g/

Nutrition average value per 100 g:

Енергија/ Energy 245 kcal/1025 KJ

Од кои шеќери/ Sugars 60 g

Масти/ Fat 0 g

Влакна 0 g

Од кои заситени/ Saturated Fat 0 g

Протеини/ Proteins 0 g

Јаглехидрати/ Carbohidrates 65 g

Сол/ Salt 0 g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Маџун гроздов сируп (250гр.) Состав: 100% гроздов засладувач, добиен со концентрација на гроздов сок. Потекло: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел. 043 235 959, 078 211 557. Начин на употреба: Како природен засладувач, се дозира по вкус.  Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 70% влажност) место, во добро затворено пакување. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата.. Category: Product #: 07252 Regular price: 179 ден. 179 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ