Маџун гроздов слад (900гр.)

Маџун гроздов слад (900гр.)

672 ден.
Шифра: 04619
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: сок од црно грозје, минимум 75% сува материја. Земја на потекло: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел. 078 211 557. Употреба: Маџунот - гроздов слад е природен засладувач од грозје, подготвен според традиционален македонски рецепт. Може да се употребува како замена за шеќер. Најдобро до/ЛОТ - отпечатено на амбалажата. Нутритивна просечна вредност на 100г: Енергија 245 Kcal/1025 KJ, масти 0г, од заситени 0г, јагленихидрати 65г, од кои шеќери 60г, влакна 0г, протеини 0г, сол 0г.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Маџун гроздов слад (900гр.) Состав: сок од црно грозје, минимум 75% сува материја. Земја на потекло: Македонија. Пакува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14, 1000 Скопје, тел. 078 211 557. Употреба: Маџунот - гроздов слад е природен засладувач од грозје, подготвен според традиционален македонски рецепт. Може да се употребува како замена за шеќер. Најдобро до/ЛОТ - отпечатено на амбалажата. Нутритивна.. Category: Product #: 04619 Regular price: 672 ден. 672 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ