Ливадски мед со банана (220гр.)

Ливадски мед со банана (220гр.)

409 ден.
Шифра: 08495
Достапност: На залиха
Количина:

MК Состав: Природен центрифугиран цветен мед, банана  (10%), арома од банана. Употреба: Како природен десерт, како прелив за палачинки и десерти, како засладувач. Земја на потекло: Македонија. Пакува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959, 078 211 557. Напомена: Природниот мед може да кристализира. Доколку теглата со кристализиран мед се стави во сад со топла вода, медот ќе стане повторно течен. Да се чува на ладно место (под 25⁰С).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Ливадски мед со банана (220гр.) MК Состав: Природен центрифугиран цветен мед, банана  (10%), арома од банана. Употреба: Како природен десерт, како прелив за палачинки и десерти, како засладувач. Земја на потекло: Македонија. Пакува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959, 078 211 557. Напомена: Природниот мед може да кристализира. Доколку теглата со кристализиран мед се стави во сад.. Category: Product #: 08495 Regular price: 409 ден. 409 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ