Органско гомасио (70гр.)

Органско гомасио (70гр.)

130 ден.
Шифра: 07689
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Органски кафен сусам, органски црн сусам и хималајска јодирана сол. Алерген инфо: Содржи сусам. Употреба: Попрскајте врз варен ориз или зеленчукови јадења, користете го за подобрување на вкусот и соленоста на оброци по ваш избор. Произведува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Најдобро до/ЛОТ-означено. Да се чува на суво место.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органско гомасио (70гр.) Состав: Органски кафен сусам, органски црн сусам и хималајска јодирана сол. Алерген инфо: Содржи сусам. Употреба: Попрскајте врз варен ориз или зеленчукови јадења, користете го за подобрување на вкусот и соленоста на оброци по ваш избор. Произведува и дистрибуира:  Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Најдобро до/ЛОТ-означено. Да се чува на суво место. .. Category: Product #: 07689 Regular price: 130 ден. 130 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ