Органско каранфилче (40гр.)

Органско каранфилче (40гр.)

310 ден.
Шифра: 07726
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органско каранфилче. Потекло: Индија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Начин на употреба: Како природен зачин за јадења, се додава во колачи, шејкови и слично, или се вари и процедува за чај. Се дозира по вкус.  Сертифициран органски производ. Најдобро до/ЛОТ-означено.  Да се чува на суво место.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органско каранфилче (40гр.) Состав: 100% органско каранфилче. Потекло: Индија. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел 043 235 959. Начин на употреба: Како природен зачин за јадења, се додава во колачи, шејкови и слично, или се вари и процедува за чај. Се дозира по вкус.  Сертифициран органски производ. Најдобро до/ЛОТ-означено.  Да се чува на суво место. .. Category: Product #: 07726 Regular price: 310 ден. 310 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ