Дигестив шот 65 мл

Дигестив шот 65 мл

88 ден.
Шифра: 08846
Достапност: На залиха
Количина:

Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје,со додатоци, засладен со мед. Состав: Вода, мед (5,69%), кумин (1,14%), анасон (1,14%), копар (0,57%), растителни влакна (0,57%), цикорија, јаболко, нане (0,28%), камилица, екстракт од зачини, арома на лимон, збогатено со калциум (120 mg ). 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Дигестив шот 65 мл Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје,со додатоци, засладен со мед. Состав: Вода, мед (5,69%), кумин (1,14%), анасон (1,14%), копар (0,57%), растителни влакна (0,57%), цикорија, јаболко, нане (0,28%), камилица, екстракт од зачини, арома на лимон, збогатено со калциум (120 mg ).  .. Category: Product #: 08846 Regular price: 88 ден. 88 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ