Органски пасиран домат (660мл.)

Органски пасиран домат (660мл.)

124 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 06842
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Органски црвен домат, органски кафеав шеќер, хималајанска сол. Потекло: Македонија. Произведува: Арониjа здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин, 14, Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на ладно место. После отварање да се чува во ладилник и да се искористи во рок од 7 дена. Сертифициран органски производ. Сертифициранo од Балкан Биосерт Скопје, според  МК закон за ОЗ и IACB стандард. Најдобро до/ЛОТ-отпечатено на амбалажата.
Нутритивна просечна вредност на 100 г: енергетска вредност 25 Kcal / 96 KJ, јаглехидрати 6 g, од кои шеќери 6 g, масти 0,2 g, од кои заситени 0g, протеин 1 g, сол 1,5 g, влакна 1g.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2024. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Органски пасиран домат (660мл.) Состав: Органски црвен домат, органски кафеав шеќер, хималајанска сол. Потекло: Македонија. Произведува: Арониjа здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин, 14, Скопје, тел. 043 235 959. Да се чува на ладно место. После отварање да се чува во ладилник и да се искористи во рок од 7 дена. Сертифициран органски производ. Сертифициранo од Балкан Биосерт Скопје, според  МК закон за ОЗ и IACB стандард. Најдобр.. Category: Product #: 06842 Regular price: 124 ден. 124 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ