Органски кечап (280гр.)

Органски кечап (280гр.)

76 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 06347
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: органски домати, органски кафеав шеќер, хималајска сол, органски вински оцет, згуснувач: ксантан. Потекло: Македонија. Произведува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин, 14, Скопје, 1000, Македонија. Телефон: 043235959. Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје, Македонија, според македонските закони за органско производство и IACB стандард. Најдобро до/ЛОТ-отпечатено на пакувањето. Да се чува на ладно и темно место. По отворање да се чува во фрижидер и да се искористи во рок од 12 дена.  Нутритивна просечна вредност на 100 g: енергетска вредност 28 Kcal / 117 KJ, јаглехидрати 3,5 g, од кои шеќери 0,5 g, масти 0 g, од кои се заситени 0 g, протеин 1 g, сол 0,1 g, влакна 1 g.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Органски кечап (280гр.) Состав: органски домати, органски кафеав шеќер, хималајска сол, органски вински оцет, згуснувач: ксантан. Потекло: Македонија. Произведува и дистрибуира: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин, 14, Скопје, 1000, Македонија. Телефон: 043235959. Сертифициран органски производ од Балкан Биосерт Скопје, Македонија, според македонските закони за органско производство и IACB стандард. Најдобро до/Л.. Category: Product #: 06347 Regular price: 76 ден. 76 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ