Тамари соја сос (300мл.)

Тамари соја сос (300мл.)

538 ден.
Шифра: 02042
Достапност: На залиха
Количина:

Тамари е соја сос, кој е добиен со ферментација на соја и морска сол.

Тој е многу квалитетен протеински зачин со богат и избалансиран вкус, кој може да се додава во супи, варива, житарки и салати.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS
Тамари соја сос (300мл.) Тамари е соја сос, кој е добиен со ферментација на соја и морска сол. Тој е многу квалитетен протеински зачин со богат и избалансиран вкус, кој може да се додава во супи, варива, житарки и салати.   .. Category: Product #: 02042 Regular price: 538 ден. 538 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ