Органска агар-агар алга (30гр.)

Органска агар-агар алга (30гр.)

928 ден.
Шифра: 75150
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органска агар-агар алга во прав. Потекло: Индонезија. Увозник: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14, Скопје, 043 235 959. Употреба: Како природен згуснувач за супи, сосови и слично. Да се чува на суво и ладно место.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS
Органска агар-агар алга (30гр.) Состав: 100% органска агар-агар алга во прав. Потекло: Индонезија. Увозник: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14, Скопје, 043 235 959. Употреба: Како природен згуснувач за супи, сосови и слично. Да се чува на суво и ладно место. .. Category: Product #: 75150 Regular price: 928 ден. 928 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ