Органски оцет од јапонско јаболко (250мл.)

Органски оцет од јапонско јаболко (250мл.)

201 ден.
Шифра: 08341
Достапност: На залиха
Количина:

100% органски непастеризиран оцет од јапонски јаболка, произведен на традиционален начин. Употреба: Како прелив за салати, се дозира по вкус. Доколку органскиот оцет се разреди со вода и се заслади со мед, се добива корисен освежителен напиток. Во амбалажата може да се случи да се формира габа, што е резултат на продолжена ферментација. Габата може, но немора, да се процеди пред употреба.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органски оцет од јапонско јаболко (250мл.) 100% органски непастеризиран оцет од јапонски јаболка, произведен на традиционален начин. Употреба: Како прелив за салати, се дозира по вкус. Доколку органскиот оцет се разреди со вода и се заслади со мед, се добива корисен освежителен напиток. Во амбалажата може да се случи да се формира габа, што е резултат на продолжена ферментација. Габата може, но немора, да се процеди пред употреба. .. Category: Product #: 08341 Regular price: 201 ден. 201 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ