Протеински шејк во прав со ванила и цимет (500гр.)

Протеински шејк во прав со ванила и цимет (500гр.)

526 ден.
Шифра: 08105
Достапност: На залиха
Количина:

MK Состав: Овес во прав, засладувач: стевија (малтодекстрин, концентрат од стевија), протеин од сурутка (кравја, козја и овча), банана во прав, млеко во прав, протеин од белка во прав, индиски тегавец, протеин од ориз во прав, сончоглед во прав, индиски орев во прав, цимет во прав (2%), арома ванила, хималајска сол. Потекло на суровините: ЕУ / вон ЕУ. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови, млеко, јајца и глутен. Произведува и пакува: Аронија здрава храна дооел, Бул. Кочо Рацин 14, Скопје, тел: 043 235 959, 078 211 557. Начин на подготовка: Во 200 мл млака или ладна вода или млеко се додава 50 г (околу 2,5 големи полни лажици) од протеинскиот шејк, и добро се разматува во шејкер или блендер. Да се чува на: Ладно (под 25⁰C) и суво (под 65% влажност) место. Најдобро до / ЛОТ - означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS
Протеински шејк во прав со ванила и цимет (500гр.) MK Состав: Овес во прав, засладувач: стевија (малтодекстрин, концентрат од стевија), протеин од сурутка (кравја, козја и овча), банана во прав, млеко во прав, протеин од белка во прав, индиски тегавец, протеин од ориз во прав, сончоглед во прав, индиски орев во прав, цимет во прав (2%), арома ванила, хималајска сол. Потекло на суровините: ЕУ / вон ЕУ. Алерген инфо: Содржи јаткасти плодови, млеко, .. Category: Product #: 08105 Regular price: 526 ден. 526 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ