Пченкарни интегрални безглутенски тестенини (300гр.)

Пченкарни интегрални безглутенски тестенини (300гр.)

79 ден.
Шифра: 01472
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Интегрално пченкарно брашно 50%, интегрално оризово брашно 50%, аскорбинска киселина (витамин Ц). Начин на употреба: Тестенините се ставаат во вода која врие со малку сол. Се варат7-12 мин со повремено мешање. Потекло: Македонија. Да се чува на ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS
Пченкарни интегрални безглутенски тестенини (300гр.) Состав: Интегрално пченкарно брашно 50%, интегрално оризово брашно 50%, аскорбинска киселина (витамин Ц). Начин на употреба: Тестенините се ставаат во вода која врие со малку сол. Се варат7-12 мин со повремено мешање. Потекло: Македонија. Да се чува на ладно (под 25⁰C) и суво (под 60% влажност) место. Најдобро до/ЛОТ-означено на амбалажата. .. Category: Product #: 01472 Regular price: 79 ден. 79 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ