Органско овесно брашно (500гр.)

Органско овесно брашно (500гр.)

202 ден.
Шифра: 00758
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: органско овесно брашно 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Увезено од Холандија. Земја на потекло на суровината: Финска. Начин на употреба: Може да се додава во пецива, колачи, десерти и слично како замена за пченично брашно или во сооднос со него. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органско овесно брашно (500гр.) Состав: органско овесно брашно 100%. Увезува и пакува: Аронија здрава храна ДОО, бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел. 043 235 959. Увезено од Холандија. Земја на потекло на суровината: Финска. Начин на употреба: Може да се додава во пецива, колачи, десерти и слично како замена за пченично брашно или во сооднос со него. Да се чува на суво и ладно место, во добро затворено пакување. .. Category: Product #: 00758 Regular price: 202 ден. 202 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ