Органски сок од праска (200мл.)

Органски сок од праска (200мл.)

46 ден.
Шифра: 05302
Достапност: На залиха
Количина:

МК Состав: Органска праска (70%), органски кафеав шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, аскорбинска киселина (Витамин Ц). Потекло: Македонија. Произведува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел.043 235 959. Да се чува на ладно место. После отварање да се чува во ладилник и да се искористи во рок од 5 дена. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, според МК закон за ОЗ и IACB стандард.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2022. UKION SHOPS
Органски сок од праска (200мл.) МК Состав: Органска праска (70%), органски кафеав шеќер, регулатор на киселост: лимонска киселина, аскорбинска киселина (Витамин Ц). Потекло: Македонија. Произведува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел.043 235 959. Да се чува на ладно место. После отварање да се чува во ладилник и да се искористи во рок од 5 дена. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биос.. Category: Product #: 05302 Regular price: 46 ден. 46 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ