Органска кокосова вода (350мл.)

Органска кокосова вода (350мл.)

362 ден.
Шифра: 30969
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: 100% органска кокосова вода. Потекло: Тајван. Енергетска вредност и рок на траење: Означен на оригиналното пакување. Увозник: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14, Скопје, 043 235 959. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, МК-BIO-157. Да се чува на суво и ладно место.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Органска кокосова вода (350мл.) Состав: 100% органска кокосова вода. Потекло: Тајван. Енергетска вредност и рок на траење: Означен на оригиналното пакување. Увозник: Аронија здрава храна ДООЕЛ, бул. Кочо Рацин 14, Скопје, 043 235 959. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје, МК-BIO-157. Да се чува на суво и ладно место. .. Category: Product #: 30969 Regular price: 362 ден. 362 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ