Органски сок од аронија со чиа (200мл.)

Органски сок од аронија со чиа (200мл.)

89 ден.
Производител: Аронија здрава храна доо Скопје
Шифра: 00079
Достапност: На залиха
Количина:

Состав: Органска аронија, органски чиа (5%), органски жолт шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин Ц), лимонска киселина. Потекло: Македонија. Произведува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел.043 235 959. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје според МК закон за ОЗ и IACB стандард. Да се чува на ладно место. После отварање да се чува во фрижидер и да се искористи во рок од 5 дена.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2021. UKION SHOPS
Аронија здрава храна доо Скопје Органски сок од аронија со чиа (200мл.) Состав: Органска аронија, органски чиа (5%), органски жолт шеќер, регулатор на киселост: аскорбинска киселина (витамин Ц), лимонска киселина. Потекло: Македонија. Произведува: Аронија здрава храна ДООЕЛ, Бул. Кочо Рацин 14 Скопје, тел.043 235 959. Сертифициран органски производ. Сертифицирано од Балкан Биосерт Скопје според МК закон за ОЗ и IACB стандард. Да се чува на ладно место. После отварање .. Category: Product #: 00079 Regular price: 89 ден. 89 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ