Бјути шот 65 мл

Бјути шот 65 мл

88 ден.
Шифра: 08860
Достапност: На залиха
Количина:

: Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје, со додатоци, засладен со агаве. Состав: Вода, агаве сируп, колаген (1,21%), масло од авокадо (0,4%), акаи бери во прав (0,4%), камилица, зелен чај, екстракт од зачини, арома на шумско овошје, збогатено со витамин Ц (12 mg). 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043222748
  • 078211557
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2023. UKION SHOPS
Бјути шот 65 мл : Негазиран освежителен безалхохолен пијалок на база на чај од билки и овошје, со додатоци, засладен со агаве. Состав: Вода, агаве сируп, колаген (1,21%), масло од авокадо (0,4%), акаи бери во прав (0,4%), камилица, зелен чај, екстракт од зачини, арома на шумско овошје, збогатено со витамин Ц (12 mg).  .. Category: Product #: 08860 Regular price: 88 ден. 88 Available from: Aronija zdrava hrana ДООЕЛ