Категории
Веган мајонез со вкус на лимон 280 мл

Веган мајонез со вкус на лимон 280 мл

62 MKD
Шифра на производ: 89746
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Состав: Сончогледово масло, вода, шеќер, сол, оцет, сенф (синап, шеќер, оцет), модифициран скроб, лимон микс, боја: Б-Каротен, конзерванс: К-Сорбат 0,1%. Содржи синап.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Нас

Добродојдовте во е-продавницата на BIOCOSMOS . Нашата компанија повеќе од 10 години е посветена на производство и трговија со природна и органска храна. Нашите производи можете да ги најдете во продажба во некои од поголемите маркети како Веро и Тинекс, Рамстор, ДМ дрогерии, Монтенегро, Рептил, Елида,  во продавници за здрава храна како и во BIOCOSMOS продавниците низ Македонија.

Контакт

  • 043235959
  • 078211557 077893750
  • info@biocosmos.mk

Facebook

Аронија здрава храна дооел, Био Космос продавница за здрава храна © 2019. UKION SHOPS